Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
D1768RR / 63211Fabrikant: EuromaxDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Temperatuurbereik | 300 °C |
| Grillplaten | geribbeld / geribbeld |
| Gewicht | 13 kg |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| Breedte | 470 mm |
| Diepte | 450 mm |
| Hoogte | 250 mm |
| Afm. grillplaat | 370x250 mm |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 3000 W |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar