Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
10384K / 11570Fabrikant: EuromaxDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Verwarmingstype | elektrisch |
| Model | opzet-/tafelmodel |
| Temperatuurbereik | tot 200ºC |
| Gewicht | 10,00 kg |
| Inhoud (ca.) | 10 liter |
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| Breedte | 330 mm |
| Diepte | 450 mm |
| Hoogte | 360 mm |
| Waterafvoer/ tap | wateraftapkraan |
| Aansluitspanning | 400 Volt |
| Vermogen | 6 W |
Het apparaat werd snel geleverd en werkt perfect voor het kneden van deeg.
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.