Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
10351C / 11553Fabrikant: EuromaxDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Verwarmingstype | elektrisch |
| Model | opzet-/tafelmodel |
| Type friteuse | standaard |
| Olieaftapkraan | |
| Kantelbaar element | |
| Mandenlift met timer | |
| Temperatuurbeveiliging | |
| Bediening | mechanisch |
| Aantal kuipen | 2 |
| Inhoud (ca.) | 10 Liter |
| Gewicht | 10 kg |
| Materiaal | RVS |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| Breedte | 360 mm |
| Diepte | 420 mm |
| Hoogte | 360 mm |
| Aansluitspanning | 2x 230 Volt |
| Vermogen | 2x 2 kW |
| Frequentie | 50 Hz |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar