Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
9523PBH / 11474Fabrikant: EuromaxDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Model | opzet model |
| Deur | Rechts scharnierend |
| Kerntemperatuurmeter | |
| Handdouche | |
| Reinigingssysteem | |
| Wateraansluiting | |
| Watertank | |
| Gewicht | 52 kg |
| Temperatuurbereik | 50ºC tot 270 ºC |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| Breedte | 605 mm |
| Diepte | 680 mm |
| Hoogte | 650 mm |
| Maximale gastronorm maat | 2/3 gastronorm |
| Niveaus | 5 |
| Uitvoering elektrisch / gas | elektrisch |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 3,2 kW |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar