Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
10908BLH / 11455Fabrikant: EuromaxDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Model | opzet model |
| Deur | Onder scharnierend |
| Kerntemperatuurmeter | |
| Handdouche | |
| Reinigingssysteem | |
| Wateraansluiting | |
| Watertank | |
| Gewicht | 50 kg |
| Temperatuurbereik | 50ºC tot 285 ºC |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| Bediening | Mechanisch |
| Breedte | 815 mm |
| Diepte | 690 mm |
| Hoogte | 570 mm |
| Inwendige breedte | 650 mm |
| Inwendige diepte | 470 mm |
| Inwendige hoogte | 360 mm |
| Maximale gastronorm maat | euro-/bakkersnorm |
| Niveaus | 4 |
| Uitvoering elektrisch / gas | elektrisch |
| Aansluitspanning | 400 Volt |
| Aansluitwaarde | 5,4 kW |
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.
Top service, goed bereikbaar