Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
1 review1027N / 100739Fabrikant: EuromaxDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
| Verwarmingstype | elektrisch |
| Model | opzet-/tafelmodel |
| Type friteuse | standaard |
| Olieaftapkraan | |
| Kantelbaar element | |
| Mandenlift met timer | |
| Temperatuurbeveiliging | |
| Bediening | mechanisch |
| Aantal kuipen | 2 |
| Inhoud (ca.) | 12 Liter |
| Gewicht | 5 kg |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| Breedte | 535 mm |
| Diepte | 425 mm |
| Hoogte | 180 mm |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Vermogen | 4,4 (2x2,2) kW |
| Frequentie | 50 Hz |
Het apparaat werd snel geleverd en werkt perfect voor het kneden van deeg.
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.